Home

O Nas

O Nas

Nasza Historia:

Powstaliśmy w 1992 roku jako departament dzisiejszej Grupy Falcon by tworzyć z pasją dla której gotowanie było nie tylko źródłem dochodu, ale i osobistą przyjemnością. Spędzając czas w kuchni w poszukiwaniu nowych smaków po to, by móc swoimi doświadczeniami podzielić się z innymi.
Na tym właśnie polega nasza praca – móc swoim doświadczeniem podzielić się z innymi i czerpać z tego radość. By dawać energię i cieszyć zmysły. By każdy dzień był dzięki nam odrobinę lepszy.

Tradycyjne polskie potrawy, których smak i zapach pamiętamy z domów rodzinnych są nasza specjalnością.
Jesteśmy tym co jemy i sami decydujemy o swoim zdrowiu poprzez dokonywanie właściwego wyboru.
Falcon znajduje się w bliskiej odległości od Warszawy. Z tego właśnie powodu naszymi głównym odbiorcami są firmy takie jak: Ministersto Gospodarki, Business Center Club, Rotary Club, PGE, NFOŚIGW, Coca Cola oraz wiele innych.
Swoim klientom oferujemy obsługę cateringową uroczystości firmowych oraz rodzinnych, konferencji, zebrań, ale również codzienny serwis lunchowy, obiadowy, w tym obiady pracownicze. Zajmujemy się również indywidualnymi zamówieniami , na przykład potraw świątecznych oraz innych specjalności według życzenia klienta.
Byłoby nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem w celu omówienia szczegółów naszej działalności oraz przedstawienia pełnej oferty.

Dlatego jesteśmy dumni z bycia częścią Grupy Falcon, dzięki której możemy prężnie się rozwijać i dążć do naszego wspólnego celu: „Tworzenia od ludzi dla ludzi”.

timeline

 

Referencje

Referencje

Zaufali nam

Kontakt

Kontakt

Napisz
do nas

Telefon: 696-696-610

Adres: ul. Mickiewicza 8, 05-200 Wołomin

Email: sekretariat@falconcatering.pl